Umístění

Convention se každoročně koná v prostorách rosického Střediska volného času a Zámeckého kulturního centra. Soutěž proběhíhá na prknech nedalekého kulturního domu Cristal.

Ve SVČ a ZKC jsou dvě tělocvičny pro trénink, místnost pro spaní (dost žíněnek pro všechny), přednášková místnost, sprchy i toalety. Kolem budovy se rozprostírá zámecký park, který lze za dobrého počasí využít pro volné žonglování.

Soutěžní disciplíny

Soutěžní disciplíny jsou rozděleny do dvou bloků, první blok se odehrává pod otevřeným nebem, druhý blok na pódiu kulturního domu.

Dopolední soutěžní blok (Zámecký park)

Odpolední soutěžní blok (KD Cristal)

Oba soutěžní bloky jsou zdarma přístupné veřejnosti. Časový harmonogram soutěže najdete zde.

Na co se můžete těšit na convention

Děláme akci, která vás namotivuje a hlavně někam posune. Potkáte se s nejlepšími žongléry v Česku a skrz odborné přednášky proniknete do témat úzce spojených s žonglováním. 

Workshopy, které jsou součástí convention, jsou cílené na jednotlivce. Vedoucí workshopu vám ukáže, kde děláte chyby, a dá vám rady ke zlepšení tréninku. 

Program si můžete prohlédnout na samostatné stránce.

Kromě přednášek a workshopů jsou k dispozici 24 hodin denně tělocvičny, mimo dobu konání mistrovské soutěže (16–20 h), kdy je SVČ uzavřeno.

Pokud stále nevíte, jestli máte přijet, poraďte se s někým, kdo absolvoval mistrovství v minulých letech. Ale jestli to stojí za to, zjistíte jedině tak, že 23. září přijedete. Těšíme se na vás!

„Mistrovství České republiky v žonglování je nejlepší akce svého druhu u nás. Bez váhání přijedu znovu.“
—Michal Keda
„Bylo to super, konečně něco takového v ČR vzniklo. Vůbec bych se nebál to udělat mezinárodní a větší! Snad bude jezdit víc a víc lidí.“
—Martin Gřibek
„Organizátoři měli zmáknutá pravidla do posledního detailu a celý víkend byl nabitý workshopy a přednáškami. Kdo nebyl, prohloupil!“
—Jana Bornová